.

.

New
Најдобра Промоција! Coolant Температура Temp Сензор За Pontiac Firebird G6 Извршување Sunfire Сатурн Ion L100 L200 Vue 19236568

Најдобра Промоција! Coolant Температура Temp Сензор За Pontiac Firebird G6 Извршување Sunfire Сатурн Ion L100

DEN 306.00
DEN 360.00

Количина на стоки
Достапно

6 1598 80 4 Салон 2003-2008 За Chevrolet OPTRA 1.6 1598 80 4 Салон 2005-2014 За Chevrolet OPTRA 1.6 SRV 1598 74 4 Hatchback 2007-2014 За Chevrolet CAPTIVA 2.2 2198 108 4 MPV 2005-2014 За Chevrolet OPTRA 1.4 2405 103 4 Затворени Off-Road Возило 2006-2014 За Chevrolet CAPTIVA 2.4 1399 61 4 Hatchback 2005-2014 За Chevrolet KALOS 1.8 1799 90 4 Салон 2000-2014 За Chevrolet ИСКРА 0.6 16 V 1598 78 4 Hatchback 2006-2014 За Chevrolet OPTRA 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.8 796 38 3 Hatchback 2005-2014 За Chevrolet ИСКРА 0.8 1796 89 4 Hatchback 1999-2003 За Chevrolet OPTRA 2 1998 98 4 Салон 2003-2008 За Chevrolet OPTRA 1.8 796 37 3 Hatchback 2000-2014 За Chevrolet VIVANT 2 1998 89 4 MPV 2005-2014 За Chevrolet VIVANT 2.6 1598 78 4 Салон 2005-2014 За Chevrolet KALOS 1.5 1498 63 4 Hatchback 2005-2014 За Chevrolet LANOS 1.8 1799 90 4 Салон 2005-2014 За Chevrolet NUBIRA 1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.8 1799 90 4 Hatchback 2005-2014 За Chevrolet OPTRA 1.8 796 38 3 Hatchback 2005-2014 За Chevrolet KALOS 1.6 1598 80 4 Имот 2005-2014 За Chevrolet NUBIRA 1.4 16 V 1399 70 4 Hatchback 2005-2014 За Chevrolet LACETTI 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ .
Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.4 4 WD 2405 103 4 Затворени Off-Патот Возило 2006-2014 За Chevrolet HHR 2.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, гаранција 2 години
Дел Материјал : Месинг
Состојба За : -акции, Бренд-нови, не се Користи, Неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Апликации : За Buick Рение-2003-2006 За Buick Рандеву-2006-2007 За Buick Terraza-2005-2006
За Кадилак CTS-2004-2006 За Кадилак Escalade-1999-2007
За Chevrolet Лавина-1999-2007 За Chevrolet Bravada-2003-2006 За Chevrolet Camaro-1999-2002 За Chevrolet Cavalier-2002-2005 За Chevrolet Кобалт-2005-2007 За Chevrolet Corvette-1997-2007 За Chevrolet Equinox-2005-2006 Година За Chevrolet Експрес-2003-2007 Година За Chevrolet HHR-2006-2007 година За Chevrolet Impala-2006-2007 Година За Chevrolet K1500-2000-2001 За Chevrolet K2500-2000-2001 За Chevrolet K3500-2000-2001 За Chevrolet Malibu-Од 2004 до 2007 година За Chevrolet Монте Карло-2006-2007 Година За Chevrolet Silverado-1999-2007 За Chevrolet РБС-2003-2006 За Chevrolet Приградски-1999-2007 За Chevrolet Тахо-1999-2007 За Chevrolet Пионер-2003-2006 За Chevrolet Uplander-2005-2006
За GMC Bravada-2003-2006 За GMC C3500-1999-2007 За GMC Пратеник-2003-2006 За GMC K1500-2000-2001 За GMC K2500-2000-2001 За GMC K3500-2000-2001 За GMC Savana-2003-2007 Година За GMC Сиера-1999-2007 За GMC Silverado-1999-2007 За GMC Yukon-1999-2007
За Hummer H2-2004-2006
За Oldsmobile Bravada-2003-2006
За Pontiac Firebird-1999-2002 За Pontiac G6-2005-2006 За Pontiac Гранд-2005-2006 За Pontiac GTO-2004-2005 За Pontiac Lemans-1988-1993 За Pontiac Монтана-2005-2006 За Pontiac Извршување-2005-2007 За Pontiac Краткоденица-2006-2007 За Pontiac Sunfire-2002-2005 За Pontiac SV-6-2005-2006 За Pontiac Torrent-2006-2007
За Сатурн Ion LVL 1-2003-2005 За Сатурн Ion LVL 2-2003-2006 За Сатурн Ion LVL 3-2003-2006 За Сатурн Ion ЦРВЕНА ЛИНИЈА-2004-2006 За Сатурн L100 4 DR База-2000-2002 За Сатурн L100 4 DR LS-2000-2002 За Сатурн L200 4 DR База-2000-2004 За Сатурн L200 4 DR LS1-2000-2003 За Сатурн LW2 Вагон 00-2000-2001 За Сатурн LW2 Вагон 00 LW1-2000-2001 За Сатурн LW200 Вагон База-2001-2003 За Сатурн LW200 Вагон LW1-2001-2003 За Сатурн Реле-2005-2006 За Сатурн Vue База-2002-2005 За Сатурн Vue средно НИВО-2002-2004
2005-2014 За Chevrolet MATIZ 0.8 ЛПГ 796 38 3 Hatchback 2009-2014 За Chevrolet CRUZE 1.5 1498 63 4 Салон 2005-2014 За Chevrolet LANOS 1.4 1399 69 4 Салон 2003-2008 За Chevrolet OPTRA 1. Ние само брод да се потврди цел адреси.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60.8 1796 89 4 Имот 2005-2014 За Chevrolet LACETTI 1.6 16 V 1598 78 4 Салон 2005-2014 За Chevrolet LANOS 1.4 16 V 1399 69 4 Hatchback 2005-2014 За Chevrolet KALOS 1.4 2405 100 4 Затворени Off-Road Возило 2006-2014 За Chevrolet CAPTIVA 2.4 1399 74 4 Hatchback 2006-2014 За Chevrolet HHR 2.4 ЛПГ 4 WD 2405 100 4 Затворени Off-Road Возило
1.6 1598 80 4 Салон 2005-2014 За Chevrolet MATIZ 0.4 ЛПГ 2405 100 4 Затворени Off-Road Возило 2007-2014 За Chevrolet CAPTIVA 2.8 1796 89 4 Салон 2005-2014 За Chevrolet LANOS 1.4 16 V 1399 69 4 Салон 2005-2014 За Chevrolet LACETTI 1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.4 4 WD 2405 100 4 Затворени Off-Патот Возило 2005-2014 За Chevrolet REZZO 2 1998 90 4 MPV 2005-2014 За Chevrolet NUBIRA 1.

Карактеристики на стоката

Hysteresis:
15404280 25036898
Сместување:
Во Воздухот Доводна Цевка
Повторливост:
96181508 96182634
Тип:
Coolant Сензор На Температура На
Мерен Опсег:
TS10092 TS10148 TS10005 TS10254-11B1 TX89 25037062 21373
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Резолуција:
2134514 213953 2134333 TS10254 12608814 12611420 15369305
Стил:
D
Чувствителност:
19236568 15326388 12191170
Бренд Име:
IVOK
линеарна:
213-794 213-4509 213-4514 213-953 213-4333 213-73 21379
Тип Име:
Моторот Coolant Сензор На Температура На
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
2-иглички
тема големина:
M12X1.5
ОЕМ производителот Број:
19236568 15326388 12191170 15404280 25036898 96181508 96182634
Заменет Дел Број:
2134514 213953 2134333 TS10254 12608814 12611420 15369305
Другиот Дел Број 1:
TS10092 TS10148 TS10005 TS10254-11B1 TX89 25037062 21373
Другиот Дел Број 2:
213-794 213-4509 213-4514 213-953 213-4333 213-73 21379
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат