.

.

New
EHDIS 21Pcs Автомобил Прозорец Багра Алатки за Полнење Винил Автомобил Филмот Заврши Стил Алатки Уметност Нож Винил Машина Магнет Носителот Squeegee Чисти Алатка

EHDIS 21Pcs Автомобил Прозорец Багра Алатки за Полнење Винил Автомобил Филмот Заврши Стил Алатки Уметност Нож

DEN 1728.00
DEN 2081.28

Количина на стоки
Достапно


EHDIS Авто Автомобил Прозорец Багра Алатки за Полнење Професионални Винил Автомобил Стил Алатка 21 Pcs Налепници Заврши апликации Squeegee Рака Алатка
Карактеристики : -Автомобил Прозорец багра искриват апликација полнење е лесен и удобен за употреба-Различни Squeegee, Совршен за сите винил апликации и нема да нула за време на инсталацијата -Оваа алатка за полнење е широко се користат во подлога pasting, позадина pasting, стакло и средства за чистење и возила снег отстранување -100% Сосема Нов и Автентични производи, Издржливи, со Висок квалитет. -Слика-2 има повеќе детали за Прозорецот багра комплет како опис на производот Пакет се Вклучени : 21pcs
2 парчиња A02 3 M Чувствува Squeegee
1 Pcs A43 W Волна Про-багра Squeegee
1 Pcs A43 F Велур Про-багра Squeegee
1 Pcs A75 Гума Squeegee
1 Pcs A40 Риба Форма Squeegee
1 Pcs А50 3 M Волна Squeegee
2 парчиња A61 Мини Розова Squeegee
1 Pcs A63 F Половина Месечината Форма Чувствува Squeegee
1 Pcs A30 Долго Squeegee
1 Pcs A29 Остри Главата Squeegee
1 Pcs CN001 Безбедност Винил Машина
1 Pcs CN009 Метал Комунални Нож
4 Pcs CN020 Магнет Носителот
1 Pcs CN051 Метал Scraper
1 Pair CN034 Ракавици
Примена :
1.Винил инсталирате toolsfor , градежни алатки, индустрија алатки,автомобил филм налепница покрие алатки колекции,авто автомобил стил, tools,window боја алатки,за автомобил нега и чистење
2.Прозорецот вода wiper алатка ,Брзо Сушење Wiper Сечилото Squeegee
3.Автомобил Возило Шофершајбната Прозорец За Перење Чистење На Автомобил Додатоци
4.Куќа ,канцеларија чистење wiper алатки
5.Стариот филм и лепак отстранување,хартија за сечење,налепница сечење
6.Воздушен балон смена алатка за екран заштитник инсталација

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Прозорецот Foils & Solar Protection
Боја Име:
многу бои
Топлинска Изолација Го Оценувате:
10%-20%
Име На Модел:
AT026
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Ултравиолетови Блокирање Го Оценувате:
20%-40%
Прозорецот Foils Тип:
Декоративна Фолија & Тетоважи
Материјал Тип:
Пластика,Гума
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.48kg
Позиција:
Сет
Објектот Ширина:
10inch
transmittance:
10%-20%
Бренд Име:
ehdis
Објектот Должина:
15inch
Специјални Функции:
винил алатки колекции, боја алатки ,автомобил почиста
Големина:
car hand tools
Модел:
AT026
squeegee, hoddler,scraper,машина,:
прозорецот се мијат tools, window squeegee
3M волна squeegee,машина нож ,ракавици:
прозорецот багра алатки
алатки за автомобил нега:
нијансирање алатки , автомобил стил алатки колекции
автомобил рака алатки:
винил заврши алатки колекции . винил алатки сет
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат