.

.

New
15*25cm 5.91*9.84 инчен 50Pc 10мм Polietileno Материјал Де Embalaje Меур Заштитна Торба Заврши Занает Embalajes Burbujas Mailer Торба

15*25cm 5.91*9.84 инчен 50Pc 10мм Polietileno Материјал Де Embalaje Меур Заштитна Торба Заврши Занает Embalajes

DEN 398.00
DEN 568.32

Количина на стоки
Достапно


6368783664950270 Меур Торба & EPE Торба US $ 6.65
/парче US $ 14.32
/парче US $ 5.48
/парче US $ 7.00
/парче US $ 11.30
/парче US $ 6.82
/парче
15*25cm 5.91*9.84 инчен 50 Pcs 10мм Polietileno Материјал Де Embalaje Меур Заштитна Торба Заврши Занает Embalajes Burbujas Mailer Торба бесплатен превозот
1.Суровини (ПЕНП, животната Средина-пријателски,Рециклираат. 2.Меур големина : 10мм 3;Димензии : 15*25cm 5.91*инчен 9.84
4.Боја : Бела
5.MOQ за кориснички : 350 PCS(Олово време : 3-5days) 6.Перформанси : Шок-доказ,вода-доказ, Antistatic на располагање.
7.Апликацијата Пакување на електронски производи, превоз на производи, доставувањето, прецизност опрема, LCD електронски производи, CD, и др.
Превозот 1. Општо земено, ние ќе брод вашата нарачка во рок од 3 работни денови по приемот на вашата исплата, но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата. 3. Не ја потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето, па ве молиме љубезно ве молиме проверете го ова внимателно да се избегнат сите непотребни им пречи и на косата може да донесе до вас. 4. Корисниците се одговорни за било обичај такси, увозните давачки, а должност даноци кои се задолжени од нивните каунти, секоја граѓанска е одговорноста за својата должност. Ние ќе се потрудиме да ви помогне избегнување или намалување на царинските надоместоци од прогласи предмети како "подарок", или прогласи ниска вредност во фактурата. Ако не сте сигурни победи на сопствени правила, ве молиме проверете со вашиот сопствен прво. Повратни информации : Ние негува секој ја напуштат повратни информации од нашите клиенти, Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и уживање во вашата шопинг и ние alsp се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации. Ви благодариме. Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе се потрудиме, тоа ќе ни биде големо задоволство да се направи нешто за вас. Ние поддршка големо количество наредби и OEM услуга , ако треба, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви понуди со најдобра цена и одлична услуга. Ако имате било quetions за нашата продавница или нашиот prodcuts, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во рок од 24hours по приемот на вашата е-пошта. gracelee2008111 ви Благодариме за доаѓање, добредојдовте повторно. Од : EHigh Пакет

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
EHighpack
is_customized:
Yes
Материјал:
Пластични
Шема:
Никој
Повод:
Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Куќа Се Движи,Кинеската Нова Година,Денот На Благодарноста,Партија,Божик,Нова Година,Дипломирањето
Број на Компјутери:
50pcs
боја:
Бела
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат