.

.

New
со ниски цени на 11*14cm сомот накит торбичка подарок торба 50pcs мали евтини drawstring торба за накит за подарок headware packakging

со ниски цени на 11*14cm сомот накит торбичка подарок торба 50pcs мали евтини drawstring торба за накит за

DEN 480.00

Количина на стоки
Достапно


Топло прашува :
големина : 11*14cm;
боја : црна
без печатење на лого.
Како светлината и аголот е различно кога ќе се фотографирате, фотографијата со видот можеби имаат одредена боја разлика, ве молиме да преовладуваат во вид.
Опис на производот Материјал сомот Големина 11*14cm Боја како на фотографијата се Справи со Низа Цевки - Печатење никој String црна string Затворање drawstring Површина по завршувањето Екстра Како што е прикажано Употреба
промоција на продажба,подарок торба или други
Пакување & Испорака
Пакување :
Превозот :
Обично ние испорачуваме нашите производи од DHL, UPS-от, Fed Ex, итн за мали наредби, Но голема количина можете исто така да од море и воздух
Нашите Услуги
(1)конкурентна цена
(2)добра рака чувство
(3)за брзо производство на времето
(4)професионални дизајнери услуга за вас
Ако ви треба прилагодено кеси,pls дозволете ни да знаат детали подолу :
1.Материјал 2.Боја 3.Големина 4. Печатење 5.лого дизајн 6.Количина Компанија Информации
Нашата компанија е познат производител на Flannelette торба, сомот торба, cogan предиво торба, мрежа торба, најлон кеса, кожна торба, не-ткаени торба, бојата на чантата, добар производ торба, deerskin собираат кеси, имитација на кожа торба, густа сомот торба, свила кеси, памук, кеси, платно чанти, очила за текстил, итн., погоден за сите видови на подароци, ракотворби, електроника, накит пакување. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Е тој примерок бесплатно?
Ако имаме примерокот во парк,ќе обезбеди бесплатен примерок за вас, ако ние не го имаат во парк, ние ќе го направи тоа за вас, тогаш треба да се обрне на примерок провизии, во секој случај примерокот такса ќе се вратат за вас, но треба да се обрне на товар
2. Колку долго за примерок водечките време ?
3-5 дена ако треба да се печати вашето лого
1-2days за нашите exsiting примероци за референца
3. Колку за производство на време ?
10-15 дена по примерок, потврден
4. Зошто да го одберете нас ?
Ние сме професионален тим на работници ,услуги и надзор,и ние имаме свои фабрика.
5. Како за примерокот?
Ако имаме примерокот во парк,ќе обезбеди бесплатен примерок за вас, ако ние не го имаат во парк, ние ќе го направи тоа за вас, тогаш треба да се обрне на примерок провизии, во секој случај примерокот такса ќе се вратат за вас, но треба да се обрне на товар.
За било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Тежина:
6g
Објектот Должина:
0cm
Производ Карактеристики:
drawstring накит торба
Објектот Ширина:
11cm
Број На Модел На:
2017040904
Објектот Дијаметар:
0cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Висина:
14cm
Материјал:
Ткаенини
Големина:
11*14cm,
боја:
Црна
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат