.

.

New
Гроздобер Антички Steampunk Види Делови Парчиња Брзини Cogs Тркала 10/20/50/100/200g

Гроздобер Антички Steampunk Види Делови Парчиња Брзини Cogs Тркала 10/20/50/100/200g

DEN 379.00
DEN 398.40

Количина на стоки
Достапно


[Име на производ] : види делови
[Description] :
*Демонтажа од механички часовници : Мајка машина, иверица, опрема, бар, календар,
главата, компресија пролет, завртки и така натаму.
*Часовници делови е случаен со тежина(10g,20g,50g,100g,200g);
Ако постои голем дел внатре,количината ќе биде помал, ако не е голема делови,количината ќе биде повеќе.
*Делови 10g,20g,50g ќе биде преполна со пластична кеса;100g,200g ќе биде преполна со пластична кутија!!!

Карактеристики на стоката

боја:
види делови 10g, види делови 20g, види делови 50g, види делови 100g, види делови 200g
сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Прекинувачи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат