.

.

New
Dinnerware Поставите Луксузни Челик Прибор За Јадење Поставен На Квалитетот На 24 Компјутери Садови Ножеви Предници Јадење Вечера Поставува Западна Храна Ресторан

Dinnerware Поставите Луксузни Челик Прибор За Јадење Поставен На Квалитетот На 24 Компјутери Садови Ножеви

DEN 3601.92

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

боја:
Сребрена Боја 24Pcs
Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Западен
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Пријатна Зона
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Техника:
Гравирање
сертификација:
CE / ЕУ,SGS,CIQ
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број на Корисници:
6
Број На Модел На:
CZ027
Употреба:
Подарок & Партија & Вечера & Хотел И Ресторан & Лента
24 Парчиња Сет:
6 Ножеви 6 Предници 6 Табела 6 Лажици Чај Лажици
Материјал:
Храна Одделение Од Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло:
произведено во Кина
боја:
Сребро.
Полирање:
Огледало Заврши
Функција:
Машина За Миење Садови Безбедно
Пакување:
Картонска Кутија & Меур Заврши Безбедно Пакување
Број на Корисници:
6
Стил:
Повик & Формално Табела Поставување
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат