.

.

New
Новороденче Headband Девојки Цвет Круна Headwear Партија Прекрасна Пет Зголеми Флорални Деца Деца Венчиња Додатоци

Новороденче Headband Девојки Цвет Круна Headwear Партија Прекрасна Пет Зголеми Флорални Деца Деца Венчиња Додатоци

DEN 72.00
DEN 89.28

Количина на стоки
Достапно


Реден Број : AD463 -Боја : U Изберете Големина : Периметар на 38cm -Функција : Совршен за бебе туш,роденден и семејството фото Гаранција 1. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација. 2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. Плаќање 1. Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. 2. Вкупна Цена за плаќање вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето). Ве молиме имајте во предвид : S&H не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. 3. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (Боја, Пакети, Вредноста на Декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата. Нарачки ќе бидат обработени во рок од 24 часа на потврди за плаќање. Превозот 1. Во светот превозот. Ние само брод да се потврди адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. 2. Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат. Ние ќе замине на детални пораки на донесувањето и пакет за вас. Политика На Враќање 1. Ние ќе настојуваме да го замени сите скршени предмети. 2. Ве молиме да се свесни дека сите се враќа мора да биде во оригинална амбалажа. 3. Секоја наплата на износот само ќе го покрие износот на вашиот откуп и нема да се подразбира секоја поштенски / пакување. 4. За вашите добри, ве молиме да се земе некои фотографии пред да се врати во нас. 5. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се врати на објектот во Неискористени Состојба и ние ќе рефундирање откако по добивме објектот. 6. Треба да имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress порака 7. Купувачот е одговорен за сите се враќаат трошоците за превозот. Повратни информации 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било каков проблем, ние секогаш сме подготвени да одговорат и поддршка. Ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Бренд Име:
Sllioous
Материјал:
Акрилик,Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
бебе цвет headbands
бебе цвет headband:
Деца Цвет Круна Венчиња
Бебе Девојки Headbands:
Цвет Тиара Headband
бебе Bandanas/ бебе Глава заврши:
девојки коса додатоци
бебе turban headband:
Headbands за бебе
faixa де cabelo став bebe:
бебе девојка деца коса додатоци
Новороденче Девојки Венчиња:
бебе венчиња
квалитет:
100% сосема нов рачно производство
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат