.

.

New
2017 Одмор Подарок LED Светла Новина Тигар Лав во облик на Седум Бои Дома Осветлување 3D Табела Светилка USB NightLight Luces Navidad

2017 Одмор Подарок LED Светла Новина Тигар Лав во облик на Седум Бои Дома Осветлување 3D Табела Светилка USB

DEN 665.00
DEN 863.52

Количина на стоки
Достапно


Цртан филм Животинско Ноќ Светлина 7 Боја се Менува Животните LED Допир Светилка 3 D Биро Табела Боја Светилка како Домашна Декорација Деца Подарок USB Кабел за Полнење
Топла продажба на 1 : Луди популарни посебно кај младите луѓе;
Топла продажба на 2 : Неверојатни Иновативен 3 D илузија ноќ светилка;
Топла продажба на 3 : Одговара за Хотел/Соба/Кафе бар/бар/КТВ и така натаму;
Боја : Црвено—Зелено-Сина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто Светкави
Лесен-за-Користење,Лесен за Носење!
Како да се Користи?
Чекор 1 : Внесете ги акрилик плоча во база,и поврзете се на извор на енергија со помош на USB кабел;
Чекор 2 : Контакт и притиснете го копчето за промена на бојата меѓу 7 боја на светлина циклус или внесете авто светкави бои циклус на владата;
Допрете и притиснете 1 за време светлина промените 1 време,цел како Црвено—Зелено—Сина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто Светкави бои циклус на владата.
Чекор 3 : Долго време допир копчето,исклучување.
Совршен за :
Канцеларија/Хотел/дневната Соба/Спалната соба/Кафе бар/КТВ /Подарок / Роденден/ Празник и така натаму
Пакет Содржина :
1 x 7 Шарени 3 D LED Светилка Ноќ
1 x Микро USB Кабел
1 x упатство
Зошто изборот на нас?
1.8 години фабрика во LED осветлување бизнис
2.ISO19001 на систем на квалитет и строго контрола на квалитетот
3.Фабриката трговија на големо цена
4.Нашите Производи се добредојдени од страна на повеќето луѓе
5.Ние се соработува со сигурен изразат компании, за обезбедување на најдобри услуги за клиентите
6.Нашиот Убав по-продажба на услуги се accpted од страна на Десетици илјади клиент

Карактеристики на стоката

Емитуваат Боја:
7 Бои Промена
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Извор На Енергија:
DC
Е Батерии Се Потребни:
No
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
Asmarluxx
Тип На Батерија:
Никој
Употреба:
празник
Е Батерии Вклучени:
No
Тип:
Атмосферата
Енергија:
Допир
Wattage:
0-5W
Број На Модел На:
GX-TL747
Е Светилки Вклучени:
Yes
Обликот:
Животните
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
SMD LED Чипови
Напон:
5V
Објектот:
Цртан филм Животинско 3D Светилка
Бои:
7 Бои Промена
Како да го Поставите Боја:
Допрете го Копчето на Светилка База
ние сме фабрика:
трговија на големо цена
Квалитетот Се Осигура:
ISO 19001 Систем
Големи цел:
Контактирајте не за повеќе попуст
Пакетот Вклучува:
1Base 1Acrylic Плоча 1USB 1Manual
Полнење На Чекање:
USB Кабел за Полнење
Пакет:
картонска кутија
ОДГОВАРА ЗА:
Децата За Спиење Светилка, Дома Декор, Уметност Украси, Подароци, Одмор Осветлување
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат