.

.

New
100Pcs за Еднократна употреба Силикони Eyelash Четки Шминка Прачки Маскара Прачки за Популарниот Бренд HUAMIANLI FEB28dropship

100Pcs за Еднократна употреба Силикони Eyelash Четки Шминка Прачки Маскара Прачки за Популарниот Бренд HUAMIANLI

DEN 234.00
DEN 389.28

Количина на стоки
Достапно


100 Pcs за Еднократна употреба Силикони Eyelash Четки Шминка Прачки Маскара Прачки за Популарниот Бренд HUAMIANLI Levert Dropship
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 100
Високо-квалитетни материјали, нетоксичен и безбеден за употреба
Лесен за користење
Мал и лесен, удобен за носење и чување на
Помогне лесно да се применуваат маскара и бидете природни трепките
Погоден за професионална употреба или домашна употреба
Материјал : Силикон
Пакет Содржина :
100 Pcs за Еднократна употреба Силикони Eyelash Четки Шминка Прачки Маскара Прачки

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
HUAMIANLI
Четка Материјал:
Силикони
Се Користи Со:
Трепките
Број На Модел На:
100pcs Eyelash Четка
Големина:
refer to details
Количина:
100pcs/пакет
Рачка Материјал:
Пластични
Материјал:
Синтетичка Коса
Тип На Објект:
Шминка Четка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат