.

.

New
маса крпа кафе чај маса крпа plaid геометриски божиќ памук, лен дома, хотел, ресторан декорација се справи бесплатен превозот

маса крпа кафе чај маса крпа plaid геометриски божиќ памук, лен дома, хотел, ресторан декорација се справи

DEN 424.00
DEN 706.08

Количина на стоки
Достапно
Карактеристики на стоката

Спецификација:
100x140cm
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Банкет,Партија,Дома
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Материјал:
Полиестер / Памук
Бренд Име:
YMQY
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
XYMTC088
Големина:
many sizes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Plaid
Функција:
Декоративни
Употреба:
училиште,канцеларија
Стил:
пастирски,Европа и Америка,модерен,класичен,Јапонија, Кореја стил
Обликот:
квадрат,правоаголник
Материјал:
100% Памук
Стил:
модерна,пастирски,Кореја,Јапонија
Обликот:
квадрат,правоаголник
Продажба На Чекање:
трговијата на мало, трговија на големо, ODM,ОЕМ
боја:
многу бои
Шема:
plaid,мрежа,проверете,чиста боја
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат