.

.

New
Едноставно Се Зголеми Злато-Боја Синџир Тенка Хривнија Жените Мода Накит Со Симулирани Бисер За Декорација Прилагодливи Парична Казна Подароци

Едноставно Се Зголеми Злато-Боја Синџир Тенка Хривнија Жените Мода Накит Со Симулирани Бисер За Декорација

DEN 159.00
DEN 199.20

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте на Etrendy Мода Продавница за Накит. Ние сме професионални за обетки, ѓердани & приврзоци, нараквици & алки и прст прстени. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или големи нарачки. Ви посакувам на сите пријатен шопинг!

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Etrendy
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бисер Форма:
Совршено Круг
Бренд Име:
Etrendy
Метали Тип:
Злато Позлатен
Компатибилност:
Никој
Синџир Тип:
кожа
Функција:
Декорација
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат