.

.

New
Рачно изработени од чисто месинг малку статуата на Буда Будистичката медитација мини занает џеб Буда дома декорација украси подарок занает

Рачно изработени од чисто месинг малку статуата на Буда Будистичката медитација мини занает џеб Буда дома декорација

DEN 483.00
DEN 508.80

Количина на стоки
Достапно


· Информации за производот
Име на производ : Џеб Буда, преносни Буда
Материјал : чиста месинг
Производ Потекло : Непал
Производ стил : чиста рака
Спецификација на производот : околу 4.5 cm висока
превозот
1.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти .
2.Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
3.Ако не ја добиете вашата предмети во разумен рок , ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.
4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царини доколку тоа се случи.Ние ќе се прилагоди на начинот на транспорт, според износот на вашето купување , но во време на транспорт ограничувања.
5.Ако имате свој фаворит курир, ве молиме контактирајте ме.
повратни информации
1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2.ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации,5 ѕвезди е најдобро,ви благодарам.
3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Карактеристики на стоката

Тема:
Будизмот
Бренд Име:
Бран Ризик
Материјал:
Бакар
Стил:
Југоисточна Азија
Материјал:
Бакар
Стил:
Југоисточна Азија
Тема:
Будизмот
Технологија:
упатство
Религија:
Тантра
Извор:
Непал е упатство
Цел:
Монаштво
Користете 2:
Давање статии
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат