.

.

New
Црна Плоштадот Око, Очила, Очила За Сонце Тежок Случај Кутија Преносни Заштитник Носителот Мида

Црна Плоштадот Око, Очила, Очила За Сонце Тежок Случај Кутија Преносни Заштитник Носителот Мида

DEN 158.00
DEN 174.24

Количина на стоки
Достапно

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : СТП кожа Боја : Црна, Црна СТП кожа со шлаканица-до, доказ притисок Погоден за чување myopia очила или очила за сонце Тој се погодни за мажите и жените, Големина : 15cm/5.91" во должина; 6.5 см/2.56" во ширина; 4cm/1.57" во височина (прибл.) Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 Pc x очила за сонце Случај (не се вклучени очила)

Карактеристики на стоката

Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
145g
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
6.5cm
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Случаи & Кеси
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат