.

.

New
Лето Нова Мода Жените Се Отвори Пети Ремени Дизајн Кристал Гладијатор Чизми Коленото Висока Кристал Висока Пета Сандали Чизми Облечи Чевли

Лето Нова Мода Жените Се Отвори Пети Ремени Дизајн Кристал Гладијатор Чизми Коленото Висока Кристал Висока

DEN 4316.00
DEN 5754.24

Количина на стоки
Достапно


добредојдовте на нашата продавница
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе
има и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Лето Нова Мода Жените Се Отвори Пети Ремени Дизајн Кристал Гладијатор Чизми Коленото Висока Кристал Висока Пета Сандали Чизми Облечи Чевли
Опис :
Име : Лето Нова Мода Жените Се Отвори Пети Ремени Дизајн Кристал Гладијатор Чизми Коленото Висока Кристал Висока Пета Сандали Чизми Облечи Чевли
Точка Бр : GA384
Боја : како на слики
Големина : 35-42
Превозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,e-Пакет,DHL,EMS
Големина На Табелата :
Слики Покажуваат :
>>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.
Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.
EMS : околу 7 до 10 дена.
DHL : околу 4-6 дена
Havve убаво време!!!

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Outsole Материјал:
ЕВА
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Вратило Материјал:
Стадото
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
Rousmery
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Број На Модел На:
GA384
Затворање Тип:
Zip
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат