.

.

New
Армијата Кавер-Телефон Торба Кука Јамка Појас Торбичка покрие случај За Samsung Галакси J5 Година J5 J510 J510F S7 Работ S6 S5 A3 А5 C5 G9300

Армијата Кавер-Телефон Торба Кука Јамка Појас Торбичка покрие случај За Samsung Галакси J5 Година J5 J510

DEN 140.00
DEN 199.20

Количина на стоки
Достапно

широко се користи во планинарење, кампување, патување, одмор итн. На торбичка употреба на воени прописи дизајн на molle систем, користејќи злоба клипови со molle системот за модули. Злоба клипови со molle систем модули дизајн Може да биде прикачена на molle webbing вест, ранец, платформа итн Висока густина 1000 D cordura водоотпорен најлон материјал Многу трајни изградба и исклучително Тешко Погоден за Носење на мобилен телефон 4" да се 6.3" Боја : ACU/Црна/Војска зелена/CP Маскирна/Тен Спецификација : Материјал : најлон Тежина : 74g Demesion : и 17,5 см(L) x 9cm(W) x 3cm Макс(T) Пакет се вклучуваат : 1 x Видиме Торбичка
Испорака :
1. Во Светот Превозот . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање/Поврат :
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Такси превозот направени од страна на враќање на предмети ќе биде на товар на купувачот.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост.
Царинската :
Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се минимизира вашиот сопствен е данок, и лесно обичај постапка. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.) во полето за коментари во текот на исходот. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства. Внимание ве молам! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики на стоката

Компатибилен Бренд:
Samsung
Карактеристики:
Армијата Кавер-Телефон Торба Кука Јамка Појас Торбичка
Компатибилен Модел На Samsung:
дизајн:
Спортски,Обичен
Тип:
Торбичка
Бренд Име:
дали dower
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
Yes
Големина:
17.5cm(L) x 9cm(W) x 3cm Max(T)
Стил:
Спорт
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат