.

.

New
befon Господар Тркалаат ЈП 10 ЈП-10 ЈП-10M B4 Компатибилен за Ricoh JP1050 1045 1055

befon Господар Тркалаат ЈП 10 ЈП-10 ЈП-10M B4 Компатибилен за Ricoh JP1050 1045 1055

DEN 2682.72

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики :
Бренд : befon
Модел : ЈП-10 ЈП-10 M
Големина : B4
Состојба : 100% нови и оригинални пакување
Компатибилен компјутер :
за Ricoh JP1050/1045/1055
Пакување : 2 парчиња/кутија


Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
ЈП-10
Бренд Име:
befon
боја:
Бела
Тип:
Други
Производот:
Господар На Ролна
Производ модел:
ЈП-10
Компатибилен Машина:
ricoh печатач
Компатибилен машина модел:
Ricoh JP1050 1045 1055
Господар големина:
B4
Сертификати:
ISO14001, ISO19001, Б.В., десет медали од CN, Env Мастило и Мастер Стандард
Состојба:
100% нови и оригинални пакување
Пакување:
2 парчиња/кутија
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат