.

.

New
Нова Топла Продажба Дијамант Кристал Кристал Кластер Копчето DIY Scrapbooking Занает копчето облека, декорација додатоци diy

Нова Топла Продажба Дијамант Кристал Кристал Кластер Копчето DIY Scrapbooking Занает копчето облека, декорација

DEN 87.00
DEN 107.04

Количина на стоки
Достапно

детали за производот

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Копчиња
Материјал:
Кристално
Декорација:
Rhinestones
Техника:
бисер
Копчето Тип:
Кинески Јазол Копче/Кинески Жаба Копчето
Стил:
Месо тело
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат