.

.

New
Муслимански Платно Сликарство Зелена Позадина Арапски Висока Дефиниција Calligraphy Ѕид Печатење Ѕид Уметност Слика Дневна Соба Дома Декор

Муслимански Платно Сликарство Зелена Позадина Арапски Висока Дефиниција Calligraphy Ѕид Печатење Ѕид Уметност

DEN 218.00
DEN 273.12

Количина на стоки
Достапно

Можете исто така да ни оставите порака, за промена на адресата пред да се брод од вашиот парцела.
Ако врамени ,од страна на платното ќе изгледа вака .
Ако ви треба врамени платно печатење и можат да си дозволат високи превозот цена,ве молиме кажете ни ,ние сме мило да ви го цитирам
превозот цена .Бидејќи ако ние се врамени тука , превозот цена ќе се многу скапи.
Ве молиме да ја напуштат Повратни информации со 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, Вашиот позитивен фидбек е многу корисно за другите купувачи и нас .
Јас f ние врамени и превозот , превозот цена мора да биде многу висока ,па повеќето клиенти се среќни да го купите без рамка . Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики На платното не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини.
- Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3-5 работни денови откако вашата уплата е потврдена,Ако некои Модели што имаат Акции , Тоа може да брод во рок од еден ден ,Вашите нарачки ќе се испраќаат преку Пост Регистрирани Воздух Mail, EMS, Epacket, DHL, Fed Ex или UPS.
-Обично превозот време ќе ги преземе за 7-30 работни денови. Долу се Фотографии се Собраа Сликарство /Врамени Слика Виси на Ѕидот ,Тие се навистина убаво и изгледа одлично , ќе Ви се љубовта .
Ние Ќе Рефундирање на дека ако се врати тој предмети во рок од 7 дена од денот на вашата потврда за било каква причина.
Вкупно Платно Големина :
Ние боја екстра 5 cm секоја страна на секој панел за frameing , на пример слика големина 40x60cm , вкупниот платно големина е : (5+40+5) x (5+60+5) = 50x60cm
Материјали :
водоотпорен polyster canvs и пигмент мастило
Обработка На Време :
2 до 4 дена, откако ќе се потврди на плаќање
Цената на платно отпечатоци ние цитиран е без рамка или unstretched ,само печатени платно само што , откако ќе се добие тоа , треба да се најде некој да ги Рамка за тебе ,можете да изберете било каков вид на рамка.
Ако купувате големина 70x160cm Платно Сликарство , ќе се примени на платно сликарство големина е вкупно платно големина : 70x160cm Ние боја екстра 5 cm секоја страна на секој панел за frameing , на пример слика големина 70x160cm , вкупниот платно големина е : (5+70+5) x (5+160+5) = 80x170cm
Цената на платно отпечатоци ние цитиран е без рамка или unstretched ,само печатени платно само што , откако ќе ја прими . Нашата Фабрика зафаќа површина од 3.Муслимански Платно Сликарство Зелена Позадина Арапски Висока Дефиниција Calligraphy Ѕид Печатење Ѕид Уметност Слика Дневна Соба Дома Декор
Бренд Име YWDECOR Тип Платно Printings Предмети Писмо Рамка режим Формулиран Материјал Платно Стил Модерна Рамка Нема Медиум Водоотпорен Мастило Поддршка База Платно Форма Единствена Техника на Спреј Сликарство Број на Модел на КОМПЈУТЕР 549 Облик на Правоаголник Оригиналниот Да Сликарство Стил и Technic Висок Квалитет Digital Печатени Формулиран Платно печатени само( без рамка) Рамка Ние може да се направи врамени сликарство премногу Производ useage Дома Куќа Соби и Спални Канцеларии Кафулиња Хотели Материјали Водоотпорен платно и боја на мастило Приспособен големина и дизајн ok Пакување Валани Цевки на Боја Исто како и оригиналниот Дизајн Бесплатен Превозот Да бесплатен превозот
Рамка :
Сите цени не вклучуваат рамка ,само печатени платно и бродот во валани цевка.
Тие се навистина убаво и изгледа одлично , ќе Ви се љубовта .500 квадратни метри , имаме 8 поставува Дигитално Печатење Машини и 53 уметници .
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги , ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации, Ние ќе се потрудиме да се реши.

Карактеристики на стоката

Големина (Инчен):
20X30cm формулиран, 30x45cm формулиран, 40x60cm формулиран, 50x70cm формулиран, 60x90cm формулиран, 70x100cm формулиран
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
YWDECOR
Број На Модел На:
PC 549
Предмети:
Писмо
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Слика Стил И Technic:
Висок Квалитет Digital Печатени
Формулиран:
Платно печатени само( без рамка)
Рамка:
Ние може да се направи врамени сликарство премногу
Производ useage:
Дом,Куќа,Дневни Соби,Спални Соби,Канцеларии,Кафулиња,Хотели
Материјали:
Водоотпорен платно и боја на мастило
Приспособен големина и дизајн:
ok
Пакување:
Валани Цевка
боја:
Исто како и оригиналниот Дизајн
Бесплатен превозот :
Да бесплатен превозот
Обработка на време:
2-3 дена
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат