.

.

New
Нови Побрзаа De Papel Parede Papier Peint Paysota 3D Дрво Позадина Јапонски Душекот Чиста Боја Спалната соба Дневна Соба Ѕид Хартија

Нови Побрзаа De Papel Parede Papier Peint Paysota 3D Дрво Позадина Јапонски Душекот Чиста Боја Спалната соба

DEN 1346.00
DEN 1584.00

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Не-плетени Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри Кралскиот големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри Боја : 98701 98702 98703 98705 Позадина лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.

Карактеристики на стоката

Димензии:
5.3㎡
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
GB0062
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
PAYSOTA
Површински Третман:
Печатени
Стил:
кинески стил
Тип:
Хартиените Тапети
Шема:
Цврста
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат