.

.

New
5 Панели волкот месечината облак Сликарство Платно Ѕид Уметност Cuadros Слика Дома Декор за Дневна Соба Mordern HD Печатите слики на платно

5 Панели волкот месечината облак Сликарство Платно Ѕид Уметност Cuadros Слика Дома Декор за Дневна Соба Mordern

DEN 859.00
DEN 1718.40

Количина на стоки
Достапно

5 Панели волкот месечината облак Сликарство Платно Ѕид Уметност Cuadros Слика Дома Декор за Дневна Соба Mordern HD Печатите слики на платно
Опис : Предмет : волкот месечината облак Функција : Unframe .со рамка за тип на Производ : Платно Поставено, Платно Печатење, Форма : 5 Панели, Уметност Стил на Фотографија, Облик : Плоштад, Големина : 25x75cmx5 Боја : multicolor Слики Детали : Драги Мој Пријател ве Молиме да Видите Известувања Пред вашата шопинг и Плаќање : 1.Производите се направени во Кина . 2.Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате било каков проблем со вашите трансакции, ве молиме контактирајте со нас прв пат. Ние сме секогаш спремни да работат работи за вас. 3.Ако не го добиете објект откако ќе се исплаќа 30 дена,ве молиме контактирајте со нас; ние ќе се потрудиме да го реши тоа ! 4. Ние ќе брод на адресата која ја остави на Aliexpress кога ќе нареди, ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса на Aliexpress мора да бидат точни, кога ќе се плати. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме мора да ни оставите порака, кога сте плаќање. (ПС : Пост Код мора да биде точно) Мало Цел 1-12 парчиња е Малопродажната цена.Превозот со e Packet или Пост Воздух Mail.Неговата потреба 8-25 дена пристигне во вашето место. (Секогаш имаат добра брзина за да Обединетите Изјави, Канада,Главните Земји во европа и Азија.) Политика на враќање ќе даде целосна наплата само доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по предметот назад до нашата продавница. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во. Ќе треба да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. Ние ќе не вратат трошоците за превозот и не надомест за превозот назад до нас. Повратни информации ве Молиме да ни даде повратна информација навремено по сте го добиле на дресови.Вашата позитивни повратни информации и коментари ќе ни даде повеќе силна моќ во развојот на бизнис-да ви послужи дури и подобро! Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи подобро,се Надеваме да се вашиот најдобар снабдувач & пријател,ти Благодарам! Уживајте Во Вашата Шопинг !

Карактеристики на стоката

Големина (Инчен):
25x75cmx5 без рамка, 25x75cmx5 со рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
amoy уметност
Број На Модел На:
волкот слики за спална соба
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Декорација:
Барови,Дома,Хотел,Канцеларија,кафуле,Ресторан,Спална соба,КТВ
Пакување:
СЕ ТРКАЛААТ ВО ЦЕВКА
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Рамка:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат