.

.

New
Исклучување На Рамо Жените во Бело Црни костими за Капење Плетени Бикини Капчиња Сечење на Врвот Секси Високи Половината шупливи Надвор Капчиња Swimwears

Исклучување На Рамо Жените во Бело Црни костими за Капење Плетени Бикини Капчиња Сечење на Врвот Секси Високи

DEN 866.00
DEN 1007.04

Количина на стоки
Достапно


Големина на Табелата, ГОЛЕМИНА на БИСТА ПОЛОВИНАТА КОЛКОВИТЕ ПРВЕНСТВО S 32-34 инчен 80-86 cm 24-26 инчен 61-66 cm 34-36 инчен 86-91 cm A&B M 34-36 инчен 86-91 cm 26-28 инчен 66-71 cm 36-38inch 91-96 cm B&C L 36-38 инчен 91-96 cm 28-30 инчен 71-76 cm 38-40 инчен 96-101 cm B&C XL 38-40 инчен 96-101 cm 30-32 инчен 76-81 cm 40-42 инчен 101-106 cm B&C XXL 40-42 инчен 101-106 32-34 cm инчен 81-86 cm 42-44 инчен 106-111 cm B&C&Д-3 XL 42-44 инчен 106-111 cm 34-36 инчен 86-91 cm 44-46 инчен 111-116 cm D&E 4 XL 44-46 инчен 111-116 cm 36-38 инчен 91-96 cm 46-48 инчен 116-121 cm D&E 5 XL 46-48 инчен 116-121 cm 38-40 инчен 96-101 cm 48-50 инчен 121-126 cm D&E 6 XL 48-50 инчен 121-126 cm 40-42 инчен 101-106 50-52 см инчен 126-131 cm D&E
Друга Земја Големина Англија ЕВРА ITA FRA РУС САД XXS 4 32 36 32 38 0 XS 6 34 34 40 38 2 S 8 36 40 36 42 4 M 10 38 42 38 44 6 L 12 40 44 40 46 8 XL 14 42 46 42 48 10 XXL 16 44 48 44 50 12 3 XL 18 46 50 46 52 14
Пријателски Потсетник
Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инч,1 инч = 33.3333333 cm
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување
Ако не знаете како да се избере големината,можете да оставите порака за вашата половината и градите мерење .Ние ќе ја испрати вистинската големина на вас по цел сместени
1, Кога може да се мојата цел се испраќаат? Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-5 дена после потврда на плаќањето , освен празници. 2,Колку долго ќе биде потребно да го добиете мојот пакет? Кина Пост Воздух Mail /Aliexpress Стои Превозот : 15-50 дена. EMS : 7-15 дена. ФЕДЕКС/UPS/DHL : 4-7 дена. Ако сакате други превозот канал, ве молиме контактирајте со нас во Aliexpress. 3, што треба да направам ако не можам да се добие парцела во текот на 60 дена ? Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, ако не можете да добиете пакетот рок од 60 дена ,ве молиме контактирајте со нас на прво наместо отворен спор , ние ќе го препрати на нови една за вас, и ви даде некои надомест, се надевам, ќе може да се разбере. 4, Колку долго е на купувачот заштита период? Ако се потврди цел, ќе мора во рок од 15 дена да го отвори спорот и да аплицираат за враќање на пари; ако не го потврди испорака, системот автоматски ќе го потврди на 60. ден по испорака, тогаш ќе имаат уште 15 дена за да се отвори спорот и да аплицираат за враќање на средствата. 5, Како да се избегне загубата предизвикани од транспортот? Ве молиме проверете ги процесирање на нарачката статус и превозот статус на редовно, и контактирајте со нас ако има било каков проблем , ние може да го реши проблемот заедно.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Половината:
Висок Половината
Поддршка Тип:
жица за слободни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук,Полиестер
Со Подлога:
Yes
Број На Модел На:
bs25yw356
Бренд Име:
Став Praia
Топ Desigh:
Шупливи Надвор
Шаблон Тип:
Рачно изработени
Материјал:
Памук
Стил:
исклучување на рамо
Со Подлога:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат