.

.

New
Мека Топла Случај Силикон TPU Покритие за PELEPHONE Gini W5 Случај Врвен Квалитет

Мека Топла Случај Силикон TPU Покритие за PELEPHONE Gini W5 Случај Врвен Квалитет

DEN 85.92

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Материјал:
TPU
Бренд Име:
Baicvery
Мало Пакет:
Yes
Големина:
5.5 inch
дизајн:
Обична,Мат
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Мека
Тип:
Случај
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат