.

.

New
WZSM НОВ Лаптоп, Хард Диск Драјвер конектор за Dell Vostro 3558 3458 HDD кабел 0H5G06 NBX0001QE00

WZSM НОВ Лаптоп, Хард Диск Драјвер конектор за Dell Vostro 3558 3458 HDD кабел 0H5G06 NBX0001QE00

DEN 518.00
DEN 575.52

Количина на стоки
Достапно


Сосема Нов висок квалитет
На 90-ден Гаранција
Производот биле тестирани пред поштенски и работи добро
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сеуште не ја прими стоката во рок од 15 работни дена откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте со нас.ние би можеле да се провери тоа за вас.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас. Ние ќе се стремиме да се подобри ,ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на стоката

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Тип:
SATA Кабли
Број На Модел На:
0H5G06 NBX0001QE00
Производи Статус:
Акции
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат