.

.

New
LARBLL 20PCS Фендер Лагер Занитвам Притисни Тип Retainer Трим Панел Fastener Клип 1249900492 Одговара За Mercedez Бенц 2000-2009

LARBLL 20PCS Фендер Лагер Занитвам Притисни Тип Retainer Трим Панел Fastener Клип 1249900492 Одговара За Mercedez

DEN 45.00
DEN 47.52

Количина на стоки
Достапно


Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Количина : 20 компјутери
Материјал : Црна Најлон
Големина на : Глава Дијаметар : 15mm
Матични Должина : 18mm
Се вклопува во дупка 7mm
Производителот Дел Број : W124 W164 W171 W202 W203 W204 W207 W210 1249900492
Осветленост Дел Број : За Мерцедес Бенц 124-990-04-92 , 124 990 92 04
Другиот Дел Број : 1249900492
Совршен за да се заменат истрошени, оштетен или скршен клипови.
Забелешка : проверете ги вашите стари клипови за да се осигура дека тие се оние што треба како на слика покаже погоре.
Fitment : Одговара за 2000-2009 Мерцедес Бенц
Пакетот вклучува : 20x Фендер Клип

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
LARBLL
Име На Модел:
1249900492 124-990-04-92, 124 990 92 04
Материјал Тип:
Пластични делови
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Глава Дијаметар:
15mm
матични должина:
18mm
Се Вклопува Во Дупка:
7mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат