.

.

New
Yuerlian Брз Сува спортски Сали Leggings Женски Т-маица Костим Фитнес Хулахопки Спорт Одговараат на Зелена Врвот Јога Поставување на Жените Тренерки

Yuerlian Брз Сува спортски Сали Leggings Женски Т-маица Костим Фитнес Хулахопки Спорт Одговараат на Зелена

DEN 634.00
DEN 974.40

Количина на стоки
Достапно


Јога Одговара на Времето на пазарот : 2017 Јога Одговара на Облека стил : Хулахопки Јога Одговара на Материјал за квалитет : Полиестер и spendex Јога Одговара на Функцијата : високо еластична,брз-сува,wicking Јога Одговара Големина : S-M-L Јога Одговара на Сцена : обука,кошарка,трчање,јога
Големина на табелата, Големина Одговара на Висина Одговара Тежина S 155~160 см 42 ~48 kg M 160~165 см 48~52 kg L 165~170 см 52~60 kg XL 170~175 cm 60~66 кг Ткаенини : 85% полиестер, 15% spandex "Совети : Сите единици се cm/инчен која се мери со упатство,ве молиме овозможи толеранција на 1cm~3cm(0.4""~1.2"")
(Азија Големина е помала од НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ Големина, ве молиме проверете над големината на табелата внимателно пред купување.)" а
1. Бренд YEL е професионалец во Салата Облека, нудиме висок квалитет предмети 2. Factiry директно да го продаде 3. На веледрогерија, или пад на превозот купувачи, квантитетот повеќе од 20 компјутери, ве молиме распрашајте се за подобро попусти. 4. YEL ветување да го следат следење до ќе го добиете објект и се задоволни со тоа. 5. YEL ветување да одговориме на сите ваши прашања во работно време. 1. Кога ќе парцела испрати? Бренд YEL ќе испрати парцела по плаќање procceed 2. Како можам да провери следење на информации? Бренд YEL ќе ви понуди следење на број, и можете да проверите на веб-страница : http : //global.cainiao.com/ 3. Кога превозот да истече времето, она што може да се направи? Бренд YEL ќе ви ветувам за да се добие објект или наплата.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Функција:
Анти-Смалуваат,Компресирана,Брз Сува,Дише
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
yuerlian
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Spandex
Работи Поставува Стил број:
20015081
Работи Поставува Времето на пазарот:
2017
Работи Поставува Облека стил:
Тесни
Работи Поставува Материјал квалитет:
Полиестер и spendex
Работи Поставува Функцијата:
високо еластична,брз-сува,wicking
Работи Поставува Големина:
S-M-L
Работи Поставува Боја:
црна,бела,сина,зелена,црвена,сива
Работи SetsStyle:
Работи,активни,јога,обука
Работи Поставува Сцена :
обука,кошарка,трчање,јога
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат