.

.

New
KEYIYUAN Велосипедизам Кратко Sleeve Мажите Блузи Лето Суичери Суши Сончање Планински Велосипедизам Отворено Спортски

KEYIYUAN Велосипедизам Кратко Sleeve Мажите Блузи Лето Суичери Суши Сончање Планински Велосипедизам Отворено

DEN 816.00
DEN 1360.80

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
#QX011
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Lycra,Полиестер
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
KEYIYUAN
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси
Тип На Производ:
ropa ciclismo/велосипедизам џерси/велосипедизам облека
боја:
Жолта плус бело
Спорт Тип:
Велосипедизам
Перница:
3D Силика Гел Подлога
Материјал:
100%полиестер,100%lycra
Стил:
краток џерси
Ткаенина Тип:
Плетени
Продажба стил:
фабриката за директна продажба
Големина:
XS-5XL
Пол:
жени/мажи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат