.

.

New
Топла Продажба 2017 Жени секси високо еластична leggings со бела крстови девојки мода обичните legging Десетини панталони трговија на Големо цена

Топла Продажба 2017 Жени секси високо еластична leggings со бела крстови девојки мода обичните legging Десетини

DEN 256.00
DEN 269.28

Количина на стоки
Достапно


Мате риал : 88% полиестер 12% spandex
Големина На : Слободен
Панталони должина : 91 c m половината : 58-9 0 cm Хип : 78-100cm
Бедрото обемот : 44-60cm, crotch должина : 26cm
Прирачник за мерење, овозможувајќи 1-3 см грешка

Карактеристики на стоката

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крстот
Број На Модел На:
20170407010
Материјал:
Spandex,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Бренд Име:
SexeMara
Ткаенина Тип:
Tencel
Стил:
Канцеларијата Дама
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат