.

.

New
ID: 6mm *OD: 8mm храна одделение невкусна шарени Силикони Цевка Цевка Цевка 6x8 10M/1LOT

ID: 6mm *OD: 8mm храна одделение невкусна шарени Силикони Цевка Цевка Цевка 6x8 10M/1LOT

DEN 614.40

Количина на стоки
Достапно


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот
ID : 6±0.2 мм, OD : 8±0.2 мм

Карактеристики на стоката

боја:
портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта, виолетова
Број На Модел На:
3-12MM
is_customized:
Yes
Тип:
цевка цевка
Материјал:
домашно милениче
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат