.

.

New
50PCS/Set 1/1.5/2/2.5/3мм Титаниум Обложена ХСС High Speed Челик Вежба Малку Сет Титаниум За Пресврт Вежба Малку Сет Алатки VEM38 P30

50PCS/Set 1/1.5/2/2.5/3мм Титаниум Обложена ХСС High Speed Челик Вежба Малку Сет Титаниум За Пресврт Вежба

DEN 119.00
DEN 185.76

Количина на стоки
Достапно


Нови 50 PCS 1/1.5/2/2.5/3мм Титаниум Обложена ХСС High Speed Челик Вежба Малку Сет Титаниум За Пресврт Вежба Малку Сет на Алатки
Опис 100% сосема нов и висок квалитет на Хсс Вежба Малку Сет За Дрвени, Пластични И Алуминиумски Идеален За DIY, Дома И Воопшто Градење/Инженерство Користење Содржат големини : 1mm,1.5 мм,2mm,2,5 mm,3мм Материјал : High Speed Челик со Титаниум обложена Големина & КОЛИЧИНА : 1.0 mm : 10pcs 1.5 mm : 10pcs 2.0 mm : 10pcs 2,5 mm : 10pcs 3.0 mm : 10pcs Количина : 1 Сет (50 Pcs) Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува 50 x Вежба Малку

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Xueliee
Тип:
Центар Вежба Малку
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
VEM38
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
Метал Дупчење
is_customized:
Yes
Должина:
Содржи големини
Име:
50 x Вежба Малку
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат