.

.

New
Мистик 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Шампањ AAAA CZ Накит Сетови За Жените Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени

Мистик 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Шампањ AAAA CZ Накит Сетови За Жените Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени

DEN 417.00
DEN 650.88

Количина на стоки
Достапно


Класичен 925 Фунта Сребрен Накит Жолта Топаз Накит Сетови За Жените Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени/Хривнија
Истите Производи !!!!!

Карактеристики на стоката

Метална боја:
Прстен Големина 6, Прстен Големина 7, Прстен Size 8, Прстен Големина 9, Прстен Големина 10
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Set44153
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени/Хривнија
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Главната боја:
Жолта
материјал камен:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
925 сребрен
Техника:
Рачно изработени
Прстени Големина:
6 7 8 9
квалитет:
Добар квалитет
Земја на Производство:
Guangdong Кина
подарок:
Бесплатни Накит Кутија
Is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат