.

.

New
6-8мм чип форма moonstone монистра природен камен монистра DIY лабава монистра за jewelrry одлуки влакно 34 инчи трговија на големо !

6-8мм чип форма moonstone монистра природен камен монистра DIY лабава монистра за jewelrry одлуки влакно 34

DEN 261.00
DEN 321.60

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
Furiosa
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
G0360
Објектот Форма:
чип
се направени од:
MoonStone
Големина:
6-8мм
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат