.

.

New
Аниме Totoro Мини Messeger Торба Симпатична Чанти Девојки Деца Секојдневен 3D Мачка Рамо Кеси Патни Торби 16*16*5cm

Аниме Totoro Мини Messeger Торба Симпатична Чанти Девојки Деца Секојдневен 3D Мачка Рамо Кеси Патни Торби 16*16*5cm

DEN 443.00
DEN 527.52

Количина на стоки
Достапно


Аниме Totoro Мини Messeger Торба Симпатична Чанти Девојки Деца Секојдневен 3 D Мачка Рамо Кеси Патни Торби 16*16*5cm

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Чанти
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
Totoro Cosplay Торба
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Бренд Име:
VVAOZU
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Цртан филм
Шаблон Тип:
Цртан филм
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Повод:
Разноврсна
Обликот:
мини торба
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат