.

.

New
100pcs 30*18mm круг Дното Tear Drop Празна Чаша Сијалица Свет стаклени Ампули покрие купола шише DIY pendant ѓердан партија накит

100pcs 30*18mm круг Дното Tear Drop Празна Чаша Сијалица Свет стаклени Ампули покрие купола шише DIY pendant

DEN 1947.00
DEN 2049.60

Количина на стоки
Достапно

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 30*18mm Количина : 100 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings. 2.Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина,и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Добредојдовте на нашата продавница :

Карактеристики на стоката

Тема:
Животните
Стил:
Стакло
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат