.

.

New
RONGQING 40pcs 24*20*6MM Шупливи Був Лице Pendant за Изработка на Накит Мода Алуминиумски Додатоци Накит

RONGQING 40pcs 24*20*6MM Шупливи Був Лице Pendant за Изработка на Накит Мода Алуминиумски Додатоци Накит

DEN 500.00
DEN 581.28

Количина на стоки
Достапно

RONGQING 40pcs 24*20*6 MM Шупливи Був Лице Pendant за Изработка на Накит Мода Алуминиумски Додатоци Накит
Обрнете Внимание На :
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XM-QM-A1722-120
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Животни
Бренд Име:
RONGQING
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат