.

.

New
Јапонија GINTAMACosplay Чевли Лето Флип Апостолки Круг Рамен Сабо Кајгана Мажите Секојдневен Geta Сандали за ноќта на Вештерките Партија

Јапонија GINTAMACosplay Чевли Лето Флип Апостолки Круг Рамен Сабо Кајгана Мажите Секојдневен Geta Сандали за

DEN 383.52

Количина на стоки
Достапно


Јапонија GINTAMACosplay Чевли Лето Флип Апостолки Круг Рамен Сабо Кајгана Мажите Секојдневен Geta Сандали за ноќта на Вештерките Партија На чевли е малку мал, па ве молиме да се грижи големина
Материјал : Дрво + ЕВА
Пакет inclded :
1 x Сабо

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
40, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
LEDUNDUDU
Пол:
Мажи
Извор:
кајгана
Знаци:
Аниме
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат