.

.

New
Нов 0.3 psi 2Kpa Притисок Сензор SM5852-003-S SM5852 5852-003-S

Нов 0.3 psi 2Kpa Притисок Сензор SM5852-003-S SM5852 5852-003-S

DEN 865.92

Количина на стоки
Достапно


100% Нов 0.3 psi 2 Kpa Притисок Сензор SM5852-003-S SM5852 5852-003-S

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
K
Број На Модел На:
SM5852-003-S
Употреба:
Притисок Сензор
Материјал:
полимер
Тип:
Вакуум Сензор
Излез:
Дигитален Сензор
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат