.

.

New
Целосна Вежба Плоштадот Дијамант 5D DIY Дијамант СликарствоОвошје и чајДијамант Везови Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство

Целосна Вежба Плоштадот Дијамант 5D DIY Дијамант СликарствоОвошје и чајДијамант Везови Крстот Бод Кристал Мозаик

DEN 236.00
DEN 362.88

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
20x25cm, 30x40cm, 40x55cm, 50x70cm, 60x80cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Бренд Име:
KAMY YI
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат