.

.

New
Yooyour Случај Мода Флип Кожа Покрие Паричникот ID Слот се Залагаме ЗА TP-Link Neffos X1 X1 Max Neffos C5L C5 Neffos Y5 Neffos C5 Max

Yooyour Случај Мода Флип Кожа Покрие Паричникот ID Слот се Залагаме ЗА TP-Link Neffos X1 X1 Max Neffos C5L

DEN 113.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Материјал:
B01 Neffos C5 Max, B03 Neffos C5, B04 Neffos C5L, B01 Neffos X1 Max
Бренд Име:
Lulumi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Паричникот Случај
дизајн:
Егзотични,Обична,Мат
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
За TP-Link
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат