.

.

New
Жените Спијат памук leisurewear женски облека дама sleepwear pajama .Жените Pajama сетови.

Жените Спијат памук leisurewear женски облека дама sleepwear pajama .Жените Pajama сетови.

DEN 1775.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Број На Модел На:
TAO003
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Плоштад Јака
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Должина:
Full Length
Сезоната:
Пролет
Бренд Име:
GOLESUN.FS
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат