.

.

New
LED кристал школка Д-5мм, ЦРВЕНО светло, (пакување од 50 парчиња)

LED кристал школка Д-5мм, ЦРВЕНО светло, (пакување од 50 парчиња)

DEN 42.72

Количина на стоки
Достапно

Производ официјална страница :
http : //robotdyn.com/ ~TPqsm - Меѓународни
http : //robotdyn.ru/ ~~TPqsm - руската
* * * За да добиете подетални информации на производот, настава, водич и софтвер, Pls посетете ја официјалната страница на производот.
Опис :
LED кристал школка Д-5mm
Боја на светлина : ЦРВЕНА
Д-5mm
Пакет - 50 компјутери Фото :

Карактеристики на стоката

Тип:
Вози IC
Број На Модел На:
КОМП-LED-5мм-НАТОПИ-кристал-x50
Бренд Име:
RobotDyn
Состојба:
Нови
Дијаметар:
5mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат