.

.

New
Геометријата На Моделот Перница Покрие Декоративни Перница За Троседот Автомобил Опфаќа Креативни Полигон Перница Случај Лен Дома Декор Pillowcase

Геометријата На Моделот Перница Покрие Декоративни Перница За Троседот Автомобил Опфаќа Креативни Полигон Перница

DEN 150.00
DEN 211.68

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
12 Inch x 20 Inch, 20 Inch x 20 Inch, 18 Inch x 18 Inch
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YM201600399
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Моден
Употреба:
Софа
предмети:
Фрли Перница Маска
Материјал:
Памук, Лен
Димензии:
18x18 Инчен 20x20 Инчен
обичај перница случај:
Поддршка обичај било шема и други големини
превозот:
Бесплатен превозот
Користење на:
Декоративни Автомобил Троседот Стол Седиште Опфаќа
Шаблон Тип:
геометрија
Pillowcase:
Полигон
Печатени:
Печатени Една Страна
перница опфаќа:
ретро
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат