.

.

New
Случај За LG К3 K4 K5 K7 K8 K10 2017 Nexus 5X X Моќ Флип СТП кожа Картичка Дрво стил Стојат носителот мека телефон Случај kimTHmall

Случај За LG К3 K4 K5 K7 K8 K10 2017 Nexus 5X X Моќ Флип СТП кожа Картичка Дрво стил Стојат носителот мека

DEN 204.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!
Молиме Забележете :
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
______________________________________________________________________________________
Случај За LG К3 K4 K5 K7 K8 K10 2017 Nexus 5 X X Моќ Флип СТП кожа Картичка Дрво стил Стојат носителот мека телефон Случај funda
[Size] : Мобилен Телефон Случај За LG К3 K4 K5 K7 K8 K10 2017 Nexus 5 X X Моќ [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП+TPU кожа стојат носителот дизајн [Боја] : Црна,Hotpink,Розова,Црвена,Сива,Златна,Сива,Кафе,Кафеава,Небото Како На Слика Прикажана на Овој линк имаат многу различни модел на телефон!pls одберете го точниот одговара на вашиот модел на телефон!
Детали за производот >>>

Карактеристики на стоката

Материјал:
За LG К3, За LG K4, За LG K5, За LG K7, За LG K8, За LG K10 2017, За LG К3 2017, За LG Nexus 5X, За LG X Моќ
Функција:
Потпирачот
дизајн:
Ткаеше,Бизнис
Карактеристики:
Флип СТП+TPU кожа Картичка Дрво стил Стојат носителот мека Случај
Компатибилен Бренд:
LG
Големина:
For LG K3 K4 K5 K7 K8 K10 2017 Nexus 5X X Power
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
kimTHmall
Тип:
Флип Случај
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат