.

.

New
Бар тип домот ABS рака туш главата Chrome за заштеда на вода бела туш млазницата Сребрен раб покривање бања дожд туш глави ZJ040

Бар тип домот ABS рака туш главата Chrome за заштеда на вода бела туш млазницата Сребрен раб покривање бања

DEN 342.00
DEN 379.68

Количина на стоки
Достапно


1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена(освен викендите и државните празници) откако вашата уплата е завршен.
2.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во клиенти расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски feesduties и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
1.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
2.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
3. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
1.Ве молиме Љубезно ни остави Позитивен ( 5 Ѕвезда ве Молиме) ако сте задоволни со предмети, Многу ви Благодарам!!
2.Pease contacrt нас пред leaveing никакви Негативни Повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express.
3.Ве молиме да ни даде можност на ио resove било каков проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Zhang Ji
Број На Модел На:
1067CTDT
Стил:
Една Глава
Материјал:
ABS Пластика
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Инсталација Тип:
Рака Држете
Површина По Завршувањето:
Никој
Туш Главата Функција:
Заштеда На Вода Тушеви
Туш форма:
Бар
Додатоци:
Тушеви
Обликот:
Круг
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Авто-Термостат За Контрола На
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат