.

.

New
Бесплатен превозот 3 компјутери/број на црна мат сребро SM24XC 24mm етикета лента KINGJIM LC лента кертриџ за Tepra Labelworks печатач

Бесплатен превозот 3 компјутери/број на црна мат сребро SM24XC 24mm етикета лента KINGJIM LC лента кертриџ

DEN 906.24

Количина на стоки
Достапно


Бесплатен превозот 3 компјутери/број на црна мат сребро SM24 XC 24mm етикета лента KINGJIM LC лента кертриџ за Tepra Labelworks етикета печатач
Ова многу содржи 3pcs SM24 XC, но ако ви е потребна било други 6-36mm етикета ленти, ве молиме да ни оставите порака, кога ќе го поставите цел.
Ние сме Професионални етикета ленти снабдувач со 12 години фабрика искуство , Набавка на сите видови
на висококвалитетни компатибилни етикета ленти со ниска цена . Користење на еколошки, пријателски материјали.
P ro дуктус Информа mation
Компатибилен SM24 XC Етикета Ленти
Големина : 6mm,9mm,12mm,18mm,24mm,36mm , Должина : 8m , Боја : Сите Бренд PT Модел SM24 XC Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ/ АБС Боја на Црна мат сребро (други бои се достапни) Големина 24mm * 8m (други големина се достапни) Useage 100% Компатибилен за сите P допир labelers гаранција Функција
Ламинат ,Водоотпорен,Масло-Доказ,Силна Adhesvie, Анти-Абразија,
Анти-Корозија ,Анти-Исчезнат ,Анти-Висока/Ниска Температура и Сл Кориснички Услуги Да се Спакуваат спецификација : 10pcs /кутија,100pcs/ картон време на Испорака во 2 работни дена по исплата потврди Компатибилен со еквивалентни или подобри перформанси отколку на вистински лента со ниска цена

Карактеристики на стоката

Тип:
печатач лента
Тип:
Мешавина
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
PUTY
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
боја:
K
Број На Модел На:
SM24XC
боја:
Црно на Мат сребро.
Големина на:
24mm*8M
Материјал:
Ламинат
гаранција:
12months
Сертификат:
ROHS
Водоотпорен:
Yes
Компатибилен:
Epson лента
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат