.

.

New
3 Бои 13.5*1.5 cm Шлаг Торта Декорирање Директно Шпатула Мазна Пополнување на Ножот Шлаг Шири Машина Алатка Кујнски Нож Алатка 1Pc

3 Бои 13.5*1.5 cm Шлаг Торта Декорирање Директно Шпатула Мазна Пополнување на Ножот Шлаг Шири Машина Алатка

DEN 50.00
DEN 60.00

Количина на стоки
Достапно


F eatures :
100% сосема нов и висок квалитет.
Изработени од нерѓосувачки челик, трајни и долгорочни користи.
Погоден за домашна употреба, кафе, овошни употреба.
Спецификација :
Предмет тип : путер нож
Материјал : нерѓосувачки челик
Боја : Злато,сребро,бронза
Должина : 13.5 cm
Нож ширина : 1.5 cm
Пакетот вклучува : 1x путер нож
Добредојдовте на нашата продавница!
За Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
JETTING
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
путер нож
Комплет Број:
1
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат