.

.

New
Возрасни Лето без Ракави Гимнастика Leotards Жени Секси Camisole Балет Bodysuit Дама Балет Танц Леотар за Фаза Покаже 89

Возрасни Лето без Ракави Гимнастика Leotards Жени Секси Camisole Балет Bodysuit Дама Балет Танц Леотар за Фаза

DEN 921.00
DEN 1615.68

Количина на стоки
Достапно


Возрасни Лето без Ракави Гимнастика Leotards Жени Секси Camisole Балет Bodysuit Дама Балет Танц Леотар за Фаза Покаже 89
На облека вклучуваат само , да не се вклучат и други додатоци
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)
Големина(cm)/ Lebal
XS
S
М
L
XL
2 XL
Единица
CM
CM
CM
CM
CM
CM
Должина
58-64
62-68
66-72
70-76
72-78
74-80
Биста
70-76
74-80
78-84
82-88
86-92
90-96
Половината
56-60
58-64
60-68
64-72
68-76
72-80
Хип
70 - 76
72-80
78-88
82-92
86-96
92-104
Предлагам Висина
145-149
150-154
155-159
160-164
165-169
170-174
Предлагам Тежина (КГ)
42-45
45-50
50-55
55-60
60-63
63-65
Answer : ___________________________ Note :
Одделение : 1 cm =0.39 инчи,На пример : 10cm*0.39=3.9 инчен
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 1-2cm

Карактеристики на стоката

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Lycra
Пол:
Жените
Број На Модел На:
HMW89127
Танц Тип:
Балет
Објектот:
Жените Балет Леотар
Погоден Сезона:
Зима, Пролет, Лето, Есен
Применливи прилики:
гимнастика, балет
Погоден ges:
Возрасни
Пол:
женски/жени/grils
Ткаенини:
Leica
Боја:
сино/светло сина/виолетова светлина/вино црвено/зелена/темно виолетова /Црна
Големина:
XS/S/M/L/XL/XXL
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат