.

.

New
LARBLL Нова Задна Лева Страна ABS тркала брзина сензор за Хонда, CR-V 2 3 2.0 2.2 2.4 2002-2006 57475S9A013 57475-S9A-013

LARBLL Нова Задна Лева Страна ABS тркала брзина сензор за Хонда, CR-V 2 3 2.0 2.2 2.4 2002-2006 57475S9A013

DEN 469.00
DEN 498.72

Количина на стоки
Достапно


Состојба : Ne w
Дел број : 57475 S9 A013 57475-S9 A-013
Fitment : За Хонда, CR-V 2 3 2.0 2.2 2.4 2002-2006
Објектот содржи : 1 x ABS Сензор

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
LARBLL
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Чувствителност:
57475-S9A-013
Резолуција:
57475S9A013
Мерен Опсег:
57475-S9A-013
линеарна:
57475S9A013
Hysteresis:
57475-S9A-013
Повторливост:
57475S9A013
Fitment:
за ХОНДА, CR-V 2002-2006
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат