.

.

New
Занаети статуа Колекционерски Декорирани Стариот рачно производство Тибет Сребро Врежан Желка Голема Тава Чај

Занаети статуа Колекционерски Декорирани Стариот рачно производство Тибет Сребро Врежан Желка Голема Тава Чај

DEN 3468.00
DEN 4080.00

Количина на стоки
Достапно

Продавница со занаети основа. Вклучува : метал занаети. Керамички занаети. Скапоцен камен занаети .. Опис На Проектот :
големина : 4.75x6.0 инчен (1 инч = 2.54 см) 12x15.3 cm тежина : околу 500g Ако купувачи купите повеќе објекти (вклучувајќи различни видови на производи). Јас дополнителни на купувачот, спојување и заеднички испорака на концесии. Испорача elucidation Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови. Овој објект е превозот од Кина пост експрес испорака на вашето барање. На експрес испорака трошоците се многу скапи. (17 ~ 25 работни денови за испорака. Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity). Ако ви треба побрзо превозот. Каде превозот опции. Или контактирајте ме. Јас продавница слики уникатен. Ве молиме погледнете за мојата продавница. По добивањето на предмети. Ве молиме направи повратни информации што е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Тема:
Животните
Материјал:
Бакар
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
SIYAO
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат