.

.

New
3PC Сина ABS Воланот Светлата се Префрлите Декоративен Поклопец Скратува Налепница За Џип Renegade 2015 година

3PC Сина ABS Воланот Светлата се Префрлите Декоративен Поклопец Скратува Налепница За Џип Renegade 2015

DEN 1416.00

Количина на стоки
Достапно

Вашето пребарување поврзани со нашите производи или цените ќе бидат одговорил во 24hours.Време на испорака : EMS,UPS-от,DHL,Fedex и TNT express превозот обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. Ве молиме проверете ги Превозот и Пакување листа за детали. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот. Ние обезбедуваме EMS, DHL, UPS-от, ТНТ или Кина, Воздухот mail за превозот метод. Ние прифаќа Pay Pal, ЗАЧУВАМ итн.ако објектот е неисправна на 1month, ќе испрати замена без доплата или да му даде наплата откако ќе ги примите на неисправни точка 3. Лесна инсталација,чистење на прашина, масло итн со чистење-помош Лесен и брз инсталација со 3 M лепливи ленти Пакет Содржина : 1x Волан и пури полесни и Светлата прекинувач Поклопец Трим УПАТСТВОТО НЕ Е ВКЛУЧЕНА 1.Добро обучени и искусни службеници да одговориме на сите ваши прашања во течно англиски.ние ќе испрати бренд нови една за вас, откако ќе ги примите на неисправни објект. за плаќање. Бесплатен превозот : Бесплатен превозот за да одберете земји. Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката.Конкурентна цена,со висок квалитет и брза испорака.ОЕМ и ODM,сите вашиот кориснички осветлување можеме да ви помогне да дизајн и стави во производство. Ако не информира нас. Белешки * Микс цел добредојдени. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. Ние се придржуваат до квалитетот на животот на производи,секоја постапка на производство мора да биде строго контролирана.ние и ветуваме на 100% висок квалитет,3 месеци Гаранција 2. Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи. Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
3 PC Сина ABS Воланот Светлата се Префрлите Декоративен Поклопец Скратува Налепница За Џип Renegade 2015 2016 година
Напомена : Предизвикаат автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави. Ве молиме да обезбеди дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да одговара, ако било разлика, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме! Fitment Одговара За Џип Renegade 2015-2016 Тема : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS Пластика Боја : Сина Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана . Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Се вклопува како Оригинални делови. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
.објектот ќе биде предаден во рок од 1~5 работни дена откако сме го примиле исплата. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата, да се негуваат здрави Али заедница; се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања, ние ќе ви понуди задоволителен одговор.ако објектот е неисправен по 1months,можете исто така да испратите неисправни објект за нас. Предмети се испраќаат само по уплата.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
За 2015-2016 Џип Renegade
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
H5DSDSS5
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
ABS
Автомобил Направи:
За 2015-2016 Џип Renegade
Одликувајќи се врежани:
ABS Бела
Пакет Се Вклучени:
3PCS Трим
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат