.

.

New
BV2 BV2.5 Целосна Изолација Wire Конектор кабел Жица Splice Терминали Joiner Crimp Електрични Целосно Изолација BV2 BV 100 КОМПЈУТЕРИ BV

BV2 BV2.5 Целосна Изолација Wire Конектор кабел Жица Splice Терминали Joiner Crimp Електрични Целосно Изолација

DEN 124.32

Количина на стоки
Достапно

RV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал MDD серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал
Материјал : Бакар Изолација материјал : ПВЦ ITEMNO Диригент пресек Димензија(mm) Imax Боја A. W. G mm ⊃2; l dΦ L BV 1.25 22 - 16 0.5 - 1.5 15.0 1.7 26.0 19НА Црвено BV 2 16 - 14 1.5 - 2.5 15.0 2.3 26.0 27 A Сина BV 5.5 12 - 10 4 - 6 15.0 3.4 26.0 48 A Жолта BV 8 #8 6 - 10 21.0 4.5 32.0 62 A Црвено BV 14 #6 10 - 16 26.0 5.8 42.0 88 A Сина BV 22 #4 16 - 25 29.0 7.7 50.0 115 A Жолта BV 38 @2 35 - 50 32.0 9.4 55.0 160 A Црвена

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ELECAPITAL
is_customized:
Yes
Тип:
Crimp Терминал
Број На Модел На:
BV2
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат